POWIĘKSZENIE UST ŚWIDNICA

W Prestige Clinic wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w przypadku których niezbędne jest podanie kwasu hialuronowego. Do takich procedur zaliczyć można między innymi powiększanie ust. Świdnica jest miastem, w którym nasz gabinet ma siedzibę. Aby uzyskać informacje na temat oferowanych zabiegów, można skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.
Powiększanie ust – Świdnica. Czym jest kwas hialuronowy i do czego jest stosowany?

Pacjentki, którym zależy na wypełnieniu warg i nadaniu im pełniejszego kształtu często decydują się na zabieg powiększania ust. Wykonuje się go przy użyciu kwasu hialuronowego. Jest to naturalnie występująca w ludzkim organizmie substancja, która posiada zdolność wiązania cząsteczek wody. Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia wpływa bezpośrednio na jędrność i napięcie skóry, stąd wstrzyknięcie substancji przyczynia się do spłycenia zmarszczek i bruzd, a także napięcia i uwypuklenia miejsca, w którym kwas został podany.

Kwas hialuronowy ma postać żelu, jest elastyczny i plastyczny. Aplikuje się go śródskórnie, ponieważ w warstwach skóry właściwej jest najbardziej pożądany. Substancję wstrzykuje się w miejscach wymagających regeneracji i przebudowy, np. przy wypełnianiu zmarszczek, korekcie nosa, powiększaniu i modelowaniu ust oraz podczas wolumetrii, czyli modelowania twarzy.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Wykonany przez lekarza zabieg pozwala nam m.in. powiększyć wąskie wargi, uwypuklić je, a także zminimalizować widoczne dysproporcje czy asymetrię. Usta przez długi czas po zabiegu pozostają jędrne i nawilżone, a ponadto zyskują kobiecy, pociągający wygląd. Efekty zabiegu utrzymują się maksymalnie do 12 miesięcy. Po tym czasie możemy powtórzyć zabieg.

Powiększanie ust – Świdnica. Jak przebiega zabieg?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest popularnym zabiegiem wśród pacjentek, którym zależy na zmianie kształtu ust, ich wypełnieniu i wymodelowaniu. W efekcie wstrzyknięcia preparatu możliwe jest powiększenie wąskich warg i uwypuklenie ich. Zabieg umożliwia również zminimalizowanie dysproporcji i asymetrii występujących w obrębie warg. W Prestige Clinic zabieg wykonywany jest przez lekarza. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w okolicę ust dochodzi do ich ujędrnienia i nawilżenia. Efekt ten może się utrzymać do 18 miesięcy od przeprowadzenia procedury. Aby go przedłużyć, należy regularnie powtarzać zabieg.
Powiększanie ust – Świdnica. Przeciwwskazanie do podania kwasu hialuronowego
Istnieją sytuacje, w których podanie kwasu hialuronowego może być niewskazane. W przypadku poddania się innym zabiegom estetycznym, w tym przy użyciu wypełniaczy, należy zachować odstęp około 2 tygodni, przed kolejnym zastosowaniem kwasu. Wśród innych przeciwwskazań do zabiegów z jego wykorzystaniem wymienić można także:
  • alergię na kwas hialuronowy lub jakikolwiek inny składnik preparatu wykorzystywanego podczas zabiegu,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nawracające stany zapalne skóry,
  • wirusowe bądź bakteryjne infekcje w miejscu, w którym ma być przeprowadzony zabieg,
  • ciążę lub karmienie piersią,
  • opryszczkę,
  • cukrzycę,
  • epilepsję,
  • skłonność do bliznowacenia,
  • zaburzenia krzepliwości krwi.
Osoby zainteresowanie zabiegiem powiększania ust w Świdnicy bądź okolicach mogą skorzystać z oferty naszego gabinetu. W celu umówienia wizyty bądź uzyskania informacji wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.
834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl