KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ

Właściwa pielęgnacja domowa pozwala przedłużyć i wzmocnić efekty zabiegów gabinetowych. W Prestige Clinic oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie jej doboru.

1

NeauviaTM to marka oferująca przełomowe podejście oraz produkty stworzone na potrzeby rynku medycyny estetycznej, poparte nauką i badaniami klinicznymi. Głównym celem marki jest dostarczenie rozwiązań umożliwiających proaktywne, holistyczne i efektywne przejęcie kontroli nad procesem starzenia. Holistyczne podejście marki do dbania o skórę opiera się na szerokim i wewnętrznym portfolio produktów, które działając ze sobą w synergii, umożliwiają osiągnięcie doskonałych, potwierdzonych klinicznie rezultatów

PRZYGOTOWANIE SKÓRY

Na naszej skórze zbierają się codziennie zanieczyszczenia. Produkty NeauviaTM do­skonale oczyszczają, przygotowują skórę do dalszych etapów pielęgnacyjnych, wspomagają normalizację pracy gruczołów łojowych, a przy tym nie naruszają bariery ochronnej skóry.

Składniki aktywne pomagają usuwać zanieczyszczenia, toksyny i sebum, a także przywracają zrównoważone pH. Po zastosowaniu skóra jest promienna, świeża, idealnie oczyszczona i delikatna w dotyku

PIELĘGNACJA SPECJALISTYCZNA

2

Starzenie się skóry nie jest jedynie związane z upływem czasu, eksponowanie skóry na działanie czynników środowiskowych, takie jak: promieniowanie UV, zanieczyszczenia powietrza negatywnie wpływają na jej kondycję powodując przebarwienia, drobne zmarszczki i utratę elastyczności. Antyoksydanty skutecznie neutralizują działanie wolnych rodników powstających pod wpływem negatywnych czynników zewnętrznych, ujednolicają koloryt skóry i zapobiegają powstawaniu przedwczesnych oznak starzenia.

ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA TWARZY

Wraz z upływem czasu na skórze pojawiają się oznaki starzenia, takie jak: drobne linie i zmarszczki, utrata elastyczności czy przebarwienia, które mogą być skutkiem utraty kolagenu, wolniejszej regeneracji komórkowej i zmniejszenia nawilżenia. Aby zapobiec dalszym zmianom niezbędny jest silny prewencyjny program przeciwdziałający oznakom starzenia. W kosmeceutykach NeauviaTM zastosowano unikatowe składniki aktywne o działaniu regenerującym, ujędrniającym i ANTI-AGING.

ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA OCZU

3

Okolice oczu to najdelikatniejsza część twarzy, będąca w ciągłym ruchu z uwagi na mimikę, dlate­go potrzebuje specjalnej pielęgnacji, która nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek- również mimicznych- ale także eliminuje te już istniejące.

PIELĘGNACJA MĘSKA

NEAUVIA TM MAN to linia kosmeceutyków stworzona z myślą o potrzebach męskiej skóry. Wyjątkowe preparaty zapewniają działanie intensywnie kojące podrażnienia, również te po goleniu, nawilżające i regenerujące. Wszystkie kosmeceutyki z tej linii dostarczają skórze odpowiedniej „energii” niezbędnej do zapobiegania procesom starzenia.

ZO SKIN HEALTH

ZO Skin Health to amerykańskie kosmetyki, które zostały stworzone w 2007r. Ich pomysłodawcą i twórcą jest znany dermatolog, badacz, innowator —dr Zein Obagi.

Warto podkreślić, że dr Zein Obagi już od ponad 35 lat zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań do pielęgnacji skóry. Dzięki wizjonerskiemu podejściu zyskał międzynarodową sławę i autorytet w dziedzinie odmładzania i utrzymania skóry w dobrej kondycji. W 1987r. założył swoją pierwszą firmę dermokosmetyczną. W 2012r. powołał do życia ZO Medical, gdzie opracowywane są rozszerzone terapie i protokoły stosowania jego produktów.

ZO Skin dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia i utrzymania zdrowej skóry dla każdego, bez względu na wiek, pochodzenie etniczne, unikalną kondycję skóry czy rodzaj skóry. Od korygowania uszkodzeń słonecznych z pigmentacji po zapobieganie i ochronę przed przyszłymi uszkodzeniami, ZO Skin chroni Twoją skórę.

ZO Skin oferuje proste, lecz kompleksowe podejście do procesu przywracania zdrowia skórze i podtrzymywania tego stanu.

ETAP 1 – PRZYGOTOWANIE SKÓRY

Zdrowa skóra bierze początek z odpowiedniej pielęgnacji podstawowej. Przywróć swoją skórę do zdrowego, zrównoważonego stanu, by odzyskać czystą cerę niezależnie od jej typu.

ETAP 2 – PROFILAKTYKA I KORYGOWANIE

Szeroka gama produktów, które pomagają skorygować różne problemy skórne, począwszy od trądziku i trądziku różowatego, przez hiperpigmentację po oznaki starzenia, przy jednoczesnym zapobieganiu uszkodzeniom w przyszłości.

ETAP 3 – OCHRONA

Filtry przeciwsłoneczne ZO Skin oferują Potrójne Spektrum Ochrony™, by osłonić skórę przed uszkodzeniami wywoływanymi przez słońce i światło.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl