LASEROTERAPIA ŚWIDNICA – ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO

W gabinetach Prestige Clinic realizujemy różnego typu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z elementów naszej oferty jest laseroterapia. Świdnica to miasto, którego mieszkanki i mieszkańcy skorzystać mogą z procedur wykonywanych przy pomocy specjalnie opracowanych w tym celu sprzętów. Osoby zainteresowane laseroterapią mogą skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo bądź osobiście i umówić się na konsultację lekarską.

Jak działa laseroterapia? Świdnica – Prestige Clinic

Laseroterapią nazywa się zespół zabiegów terapeutycznych, w których wykorzystywane są lasery medyczne. Urządzenia tego typu emitują skupioną, jednobarwną wiązkę światła. W kontekście medycyny estetycznej laseroterapia wykorzystywana jest między innymi do wygładzania i odmładzania skóry, zamykania naczyń krwionośnych, usuwania zbędnego owłosienia, włókniaków, rozstępów, tatuaży czy przebarwień skórnych. Wśród przeciwwskazań do stosowania laseroterapii wymienia się: cukrzycę, epilepsję, choroby nowotworowe, a także okres ciąży i karmienia piersią. Przeciwwskazania wyklucza lekarz przed skierowaniem na zabieg.

 Laseroterapia – Świdnica. Oferowane zabiegi

Oferowane w naszym gabinecie zabiegi laseroterapii w Świdnicy wykonywane są z użyciem różnorodnych sprzętów, m.in. system laserowy Harmony XL PRO. Jest to multiaplikacyjna platforma laserowa, wykorzystująca różne typy laserów, światło podczerwone i ultradźwięki. Wśród realizowanych w Prestige Clinic procedur z wykorzystaniem laseroterapii znajdują się:

ClearLift™ – zabieg stosowany w celu odmłodzenia skóry twarzy jak i ciała. Ten typ lasera działa na skórę właściwą mechanicznie, a nie termicznie, jak ma to miejsce w przypadku większości innych laserów. Sposób działania lasera wpływa na redukcję czasu trwania koniecznej rekonwalescencji. ClearLift™ pozwala na tworzenie w sposób kontrolowany drobnych ognisk zapalnych, które inicjować mają proces gojenia i odbudowy. W wyniku wytwarzania się kolagenu skóra powinna stać jędrniejsza i bardziej napięta;

Dye VL

Dye VL – głowica lasera emituje światło o długości 500-600 nm; laser stosowany jest do usuwania zmian naczyniowych, rumienia, przebarwień czy pojedynczych naczynek a także do fotoodmładzania;

iPixel Er:Yag 2940 nm

iPixel Er:Yag 2940 nm – laser frakcyjny stosowany w celu redukcji blizn, m.in. potrądzikowych, wyrównania struktury skóry; działanie skupia się na kontrolowanym, termicznym uszkodzeniu skóry, stymulującym do przebudowy i powstawania nowej tkanki. Innowacyjna technologia frakcyjna, ablacyjna umożliwia pozostawienie obszarów nieuszkodzonej tkanki, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu i skraca czas regeneracji.

Cennik uwzględniający wymienione wyżej zabiegi na różnych partiach twarzy i ciała znajduje się na naszej stronie internetowej, na której prezentujemy również szczegółowy opis technologii i zastosowania poszczególnych laserów.

Gabinet Prestige Clinic. Laseroterapia – Świdnica

Osoby zainteresowane zabiegami laseroterapii w Świdnicy w Prestige Clinic mogą umówić się na konsultację z lekarzem drogą telefoniczną, mailową lub osobiście. Po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań lekarz zaleci odpowiednie zabiegi do określonej sytuacji. Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzanych u nas procedur znajdują się na stronie internetowej.

CENNIK

CLEARLIFT

CZOŁO

DEKOLT

GRZBIETY RĄK

OKOLICE OCZU

SZYJA

TWARZ

POLICZKI

OKOLICE UST

RAMIONA

KOLANA

BIUST (wiotkość, poprawa

napięcia skóry)

OBSZAR NA CIELE do 300cm2

TWARZ + SZYJA

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

USUWANIE TATUAŻU

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANETNEGO
BRWI/USTA

500 zł

900zł

600 zł

500 zł

800 zł

1000 zł

600 zł

500 zł

700 zł

700 zł

od 800 zł

 

900 zł

1500 zł

1800 zł

od 400zł

od 300zł

IPIXEL ER:YAG

BRZUCH

DEKOLT

GRZBIETY RĄK

POLICZKI

BIUST (opadający, wiotkość,  

poprawa napięcia skóry)

LIFTING GÓRNEJ I DOLNEJ POWIEKI

USUWANIE ZMARSZCZEK OKOLICE UST

USUWANIE ZMARSZCZEK OKOLICE OCZU

USUWANIE ROZSTĘPÓW 10×10 cm

USUWANIE ZNAMION, WŁÓKNIAKÓW

POJEDYŃCZA BLIZNA do 4cm

SZYJA

TWARZ

TWARZ + SZYJA

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

1500 zł

1000 zł

600 zł

800 zł

od 1000 zł

 

600 zł

500 zł

500 zł

600 zł

od 300 zł

od 300 zł

1000 zł

1300 zł

1900 zł

2300 zł

DYE-VL

DEKOLT

GRZBIETY RĄK

NOS

POLICZEK

PRZEDRAMIONA

SZYJA

TWARZ

OBSZAR NA CIELE 10×10 cm

POJEDYNCZE NACZYNKO

TWARZ + SZYJA

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

700 zł

500 zł

300 zł

300 zł

1400 zł

600 zł

600 zł

od 300 zł

200 zł

1000 zł

1500 zł

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl