POZNAJ NAS

W PRESTIGE CLINIC bliskie jest nam przekonanie, że najnowsze osiągnięcia nauki i medycyny doskonale sprawdzają się w służbie pięknu. To co nas definiuje to: precyzja, zaangażowanie i JAKOŚĆ.

Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego Pacjenta oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju.

W gabinecie panuje miła atmosfera. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm. Zespół naszych lekarzy specjalistów ściśle współpracuje, dobierając najodpowiedniejsze terapie i nowoczesne zabiegi, tak by efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno dla Pacjenta jak i lekarza.

MIEJSCA I ATMOSFERĘ TWORZĄ LUDZIE!

LEK. PATRYCJA MALINA-HAŁDZIŃSKA

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas prestiżowych konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez światowej klasy specjalistów. Pasjonuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz śledzi najnowsze technologie Anti-Aging. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także w laseroterapii. Dba o naturalny efekt zabiegów oraz o jak najlepsze dopasowanie metod działania do potrzeb pacjenta. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas m.in. uprawiając sport i podróżując, a także zaczytuje się w literaturze psychologicznej.

LEK. ADRIAN KOWNACKI

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Doktor specjalizuje się w zabiegach toksyną botulinowa, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii w medycynie estetycznej. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą. Niebywała szybkość, delikatność oraz precyzja podczas wykonywanych zabiegów, a przy tym niesamowite poczucie humoru, tworzą wyjątkową atmosferę i minimalizują stres do zera. Prywatnie uwielbia podróże oraz szybkie samochody. 

LEK. DARIA JARCZYŃSKA

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach w kraju i na świecie z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także nieoperacyjnego liftingu twarzy za pomocą nici PDO – jest to jej ulubiony zabieg. Wolny czas spędza na podróżach dalszych i bliższych, odkrywając tajemnice lokalnych kuchni. 

WIOLETA ŚWIĘS-KAPRAWY

Opiekun pacjenta / Specjalista w kosmetyce pielęgnacyjnej

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy na szczeblu administracyjnym. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z dziedziny makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała. Od zawsze hobbystycznie interesowała się medycyną estetyczną i wizażem. W wolnych chwilach lubi śledzić trendy i modę, zajmować się sztuką, a także uwielbia eksperymentować w kuchni. Jest pierwszą osobą, która przywita Cię uśmiechem w naszym gabinecie. Będzie dbać o Twoje pozytywne samopoczucie i obdarzy Cię pełną i profesjonalną opieką. Jest zawsze uśmiechnięta, skora do pomocy i bardzo szybko nawiązuje kontakty międzyludzkie.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl