POZNAJ NAS

W PRESTIGE CLINIC bliskie jest nam przekonanie, że najnowsze osiągnięcia nauki i medycyny doskonale sprawdzają się w służbie pięknu. To co nas definiuje to: precyzja, zaangażowanie i JAKOŚĆ.

Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego Pacjenta oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju.

W gabinecie panuje miła atmosfera. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm. Zespół naszych lekarzy specjalistów ściśle współpracuje, dobierając najodpowiedniejsze terapie i nowoczesne zabiegi, tak by efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno dla Pacjenta jak i lekarza.

MIEJSCA I ATMOSFERĘ TWORZĄ LUDZIE!

LEK. PATRYCJA MALINA-HAŁDZIŃSKA

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas prestiżowych konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez światowej klasy specjalistów. Pasjonuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz śledzi najnowsze technologie Anti-Aging. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także w laseroterapii. Dba o naturalny efekt zabiegów oraz o jak najlepsze dopasowanie metod działania do potrzeb pacjenta. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas m.in. uprawiając sport i podróżując, a także zaczytuje się w literaturze psychologicznej.

LEK. ADRIAN KOWNACKI

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończył Wrocławską Akademię Medyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Doktor specjalizuje się w zabiegach toksyną botulinowa, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii w medycynie estetycznej. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą. Niebywała szybkość, delikatność oraz precyzja podczas wykonywanych zabiegów, a przy tym niesamowite poczucie humoru, tworzą wyjątkową atmosferę i minimalizują stres do zera. Prywatnie uwielbia podróże oraz szybkie samochody. 

LEK. DARIA JARCZYŃSKA

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach w kraju i na świecie z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także nieoperacyjnego liftingu twarzy za pomocą nici PDO – jest to jej ulubiony zabieg. Wolny czas spędza na podróżach dalszych i bliższych, odkrywając tajemnice lokalnych kuchni. 

KAROLINA RYZNAR

Specjalista w zabiegach kosmetologicznych na twarz i ciało/Fizjoterapeuta
Z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach kosmetologicznych zdobyte w ekskluzywnych centrach SPA i klinikach medycyny estetycznej. Specjalizuje się w masażach i zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w profesjonalnych technikach masażu. Śledzi najnowsze trendy w medycynie estetycznej by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Prywatnie spełniona mama na pełen etat, a w wolnych chwilach miłośniczka sportu, wędrówek górskich i zdrowego trybu życia.

WIOLETA ŚWIĘS-KAPRAWY

Specjalista w kosmetyce pielęgnacyjnej/Opiekun pacjenta

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy na szczeblu administracyjnym. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z dziedziny makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała. Od zawsze hobbystycznie interesowała się medycyną estetyczną i wizażem. W wolnych chwilach lubi śledzić trendy i modę, zajmować się sztuką, a także uwielbia eksperymentować w kuchni. Jest pierwszą osobą, która przywita Cię uśmiechem w naszym gabinecie. Będzie dbać o Twoje pozytywne samopoczucie i obdarzy Cię pełną i profesjonalną opieką. Jest zawsze uśmiechnięta, skora do pomocy i bardzo szybko nawiązuje kontakty międzyludzkie.

ERYKA GROŃSKA

Opiekun pacjenta
Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy przy obsłudze klienta oraz w administracji. Od dawna jej zainteresowaniami są medycyna estetyczna, kosmetologia oraz szeroko rozumiana pielęgnacja twarzy. Nieustannie i z wielką przyjemnością poszerza swoją wiedzę w temacie wizażu, a w szczególności makijażu oraz profesjonalnej pielęgnacji włosów. Zawsze pomocna i uśmiechnięta, otoczy Cię profesjonalną opieką i zadba o Twoje pozytywne samopoczucie oraz komfort przed jak i po zabiegu w naszym gabinecie.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl