POZNAJ NAS

W PRESTIGE CLINIC bliskie jest nam przekonanie, że najnowsze osiągnięcia nauki i medycyny doskonale sprawdzają się w służbie pięknu. To co nas definiuje to: precyzja, zaangażowanie i JAKOŚĆ.

Jakość rozumiana jako synteza: etyki lekarskiej, rzetelności w doradztwie medycznym, uczciwości i szacunku wobec każdego Pacjenta oraz ciągłego doskonalenia się i rozwoju.

W gabinecie panuje miła atmosfera. Zapewniamy pełną dyskrecję i najwyższy profesjonalizm. Zespół naszych lekarzy specjalistów ściśle współpracuje, dobierając najodpowiedniejsze terapie i nowoczesne zabiegi, tak by efekt końcowy był satysfakcjonujący zarówno dla Pacjenta jak i lekarza.

MIEJSCA I ATMOSFERĘ TWORZĄ LUDZIE!

LEK. PATRYCJA MALINA-HAŁDZIŃSKA

Stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Założycielka Prestige Clinic w Świdnicy. Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas prestiżowych konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez światowej klasy specjalistów. Pasjonuje się profilaktyką przeciwstarzeniową oraz śledzi najnowsze technologie Anti-Aging. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także w laseroterapii. Dba o naturalny efekt zabiegów oraz o jak najlepsze dopasowanie metod działania do potrzeb pacjenta. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas m.in. uprawiając sport i podróżując, a także zaczytuje się w literaturze psychologicznej.

LEK. KATARZYNA KAPIEC

Neurolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarskim. Jest lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalizuje się w neurologii dziecięcej. Od wielu lat wykonuje z powodzeniem zabiegi Anti-Aging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, a także stymulatorów tkankowych. Wykonuje również zabiegi pod kontrolą USG. Stale podnosi swoje kwalifikacje podczas prestiżowych konferencji i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez światowej klasy specjalistów. Preferuje holistyczne podejście do estetyki twarzy i chętnie posługuje się technikami łączonymi, respektując anatomię twarzy. Zwolenniczka naturalnych efektów i skrupulatny pełny empatii lekarz. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas m.in. uprawiając Aerial Silks i podróżując.

DOMINIKA TRZPIL

Specjalista w zabiegach kosmetologicznych na twarz

Posiada dwunastoletnie doświadczenie w zabiegach kosmetologicznych. Z ogromną ciekawością śledzi nowości w branży i uczestniczy w szkoleniach oraz kursach zawodowych, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Dzięki holistycznemu podejściu do pacjentów chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem układając indywidualne programy pielęgnacji oparte na terapiach łączonych. Prywatnie pasjonuje się modą i fotografią, a w wolnych chwilach miłośniczka zdrowego trybu życia i romantycznych zachodów słońca.

KAROLINA RYZNAR

Specjalista w zabiegach kosmetologicznych na twarz i ciało/Fizjoterapeuta
Z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach kosmetologicznych zdobyte w ekskluzywnych centrach SPA i klinikach medycyny estetycznej. Specjalizuje się w masażach i zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w profesjonalnych technikach masażu. Śledzi najnowsze trendy w medycynie estetycznej by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Prywatnie spełniona mama na pełen etat, a w wolnych chwilach miłośniczka sportu, wędrówek górskich i zdrowego trybu życia.

MAŁGORZATA TRZPIL

Specjalista w zabiegach kosmetologicznych na twarz i ciało

Studentka kosmetologii. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z dziedziny pielęgnacji twarzy i ciała. Jest osobą energiczną z poczuciem estetyki i nastawioną na rozwój. Cechują Ją cierpliwość, precyzja oraz wysoko rozwinięta empatia. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę w zakresie medycyny estetycznej i szeroko rozumianej branży beauty. Prywatnie miłośniczka podróży i eksperymentowania w kuchni. Zawsze otwarta, uśmiechnięta i każdemu służąca pomocą.

ERYKA GROŃSKA

Opiekun pacjenta
Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy przy obsłudze klienta oraz w administracji. Od dawna jej zainteresowaniami są medycyna estetyczna, kosmetologia oraz szeroko rozumiana pielęgnacja twarzy. Nieustannie i z wielką przyjemnością poszerza swoją wiedzę w temacie wizażu, a w szczególności makijażu oraz profesjonalnej pielęgnacji włosów. Zawsze pomocna i uśmiechnięta, otoczy Cię profesjonalną opieką i zadba o Twoje pozytywne samopoczucie oraz komfort przed jak i po zabiegu w naszym gabinecie.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl