MEDYCYNA ESTETYCZNA DZIERŻONIÓW

Zdrowy i atrakcyjny wygląd to niejako wymóg i potrzeba dzisiejszych czasów. Pomaga nam dłużej pozostać aktywnym zawodowo jak i towarzysko. Zadbany wygląd wpływa pozytywnie na nasze poczucie wartości, podnosi naszą pewność siebie i wspomaga dobre samopoczucie. Jednoznacznie to przekłada się na relacje z innymi i ułatwia kontakty międzyludzkie. Podsumowując szeroko pojęta poprawa jakości życia Pacjentów oraz tworzenie i odtwarzanie Ich równowagi psychofizycznej to główne zadania przed jakimi stoi medycyna estetyczna. Dzierżoniów może liczyć na wykwalifikowanych lekarzy, którzy wykonują zabiegi różnymi technikami w klinice w Świdnicy.

Jedną z wielu charakterystyk wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w Prestige Clinic jest korekta szeroko pojętych mankamentów estetycznych, które mają na celu m.in. odmłodzenie i ujędrnienie skóry twarzy poprzez uwydatnienie kości policzkowych, usunięcie i wypełnienie zmarszczek oraz bruzd (wypełniacze) , wypełnienie doliny łez oraz zniwelowanie cieni pod oczami, poprawę kształtu i owalu twarzy (wolumetria) i modelowanie ust. Uzupełnieniem tego procesu są także działania lecznicze jak redukcja przebarwień, , minimalizacja blizn potrądzikowych, , redukcja nadpotliwości, korekta blizn, estetyczne usunięcie znamion i włókniaków a także leczenie bruksizmu.

Rewitalizacja skóry - Dzierżoniów

Stymulatory tkankowe to specjalne preparaty do iniekcji wykorzystywane w medycynie estetycznej, które służą do rewitalizacji i regeneracji skóry. Dzieje się to poprzez stymulacje komórek skóry, elastyny i kolagenu. Stymulatory tkankowe nie zmieniają rysów twarzy, jednocześnie skracają włókna kolagenowe, co w efekcie prowadzi do poprawy owalu twarzy i zagęszczenia struktur skóry.

Do grupy stymulatorów tkankowych zaliczamy preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, aminokwasów, kolagenu czy kwasu L-polimlekowego. W Prestige Clinic preparaty są ściśle dobierane do potrzeb skóry Pacjenta, ponieważ każdy stymulator tkankowy ma inny mechanizm działania. Osoby zainteresowanie zabiegami z zakresu medycyna estetyczna w Dzierżoniowie bądź okolicach mogą skorzystać z oferty naszego gabinetu. W celu umówienia wizyty bądź uzyskania informacji wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
biuro@prestige-swidnica.pl