KOMÓRKI MACIERZYSTE – AUTOLOGICZNA BIOREWITALIZACJA ŚWIDNICA

Komórki macierzyste to niewyspecjalizowany, pierwotny typ komórek o ogromnym potencjale. Są one zdolne do niemal nieograniczonej liczby podziałów oraz są mezenchymalne, co oznacza, że mogą przekształcić się w dowolny typ komórek. Tkanka tłuszczowa zawiera dużą ilość tych cennych komórek określonych skrótem ADSC, które przy użyciu nowoczesnej technologii można pozyskać i podać Pacjentowi. Tkanka tłuszczowa wydaje się najkorzystniejszą tkanką, z której można wyizolować komórki macierzyste ze względu na jej obfitość, podskórną lokalizację i możliwość stosowania najmniej inwazyjnych technik pobierania komórek. Do procedury zabiegowej milliGraft tkankę tłuszczową można pobrać z brzucha, wewnętrznej strony uda czy fałdów pod pośladkami. Podczas zabiegu pobierane i przetworzone jest około 1 000 000 komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej Pacjenta. Zabiegi autologiczne cieszą się dużą popularnością wśród Pacjentów ponieważ są naturalne, bezpieczne i niealergizujące. Osoby zainteresowane zabiegiem komórki macierzyste w Świdnicy i okolicach skorzystać mogą z oferty Prestige Clinic.

Komórki macierzyste z tkanki tłuszczowej – dlaczego?

Komórki macierzyste pochodzące z tkanki tłuszczowej mają zdolność do różnicowania się w różne rodzaje komórek skóry, takie jak keratynocyty czy fibroblasty. Dodatkowo posiadają zdolność do samoodnawiania się. Regeneracja skóry za pomocą tej metody daje naturalne efekty, jest bezpieczna i cechuje się małą inwazyjnością zabiegu. Zabieg może być stosowany w różnych celach m.in.:

  • Leczenie oparzeń.
  • Leczenie blizn.
  • Wypełnienie drobnych zmarszczek.
  • Problemy z elastycznością skóry.
  • Regeneracja skóry.

Komórki macierzyste – przeciwwskazania do zabiegu

  • Ciąża i karmienie piersią.
  • Aktywna infekcja.
  • Choroby nowotworowe.
W celu umówienia zabiegu z użyciem komórek macierzystych w Prestige Clinic w Świdnicy lub uzyskania szczegółowych informacji na temat przebiegu procedury wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Decyzję o skierowaniu na zabieg podejmuje lekarz podczas konsultacji, po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań.
834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl