MEDYCYNA ESTETYCZNA STRZEGOM

Potrzeba zachowania naszego młodego wyglądu nie jest wymysłem XXI wieku, jednak to jest właśnie ten czas kiedy można zaproponować Pacjentom skuteczne metody na jej spełnienie. Żyjemy w czasach rozwoju nowoczesnych technologii w każdej dziedzinie życia, a medycyna to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin naukowych. Medycyna estetyczna to szczególna gałąź medycyny, która oferuje wiele zabiegów, spośród których każdy Pacjent może znaleźć ten idealnie dopasowany do siebie i swoich potrzeb. Technologia nie wyręcza lekarza, ale może mu bardzo pomóc. Skóra to złożony i delikatny organ, a jej odmładzanie wymaga wiedzy lekarza i umiejętności wyboru wśród coraz bardziej doskonałych technologii i urządzeń do zabiegów jakie proponuje medycyna estetyczna. Strzegom może liczyć na wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów, którzy wykonują zabiegi różnymi technikami w klinice w Świdnicy.

Prestige Clinic w Świdnicy jest miejscem połączenia świata nauki z nowoczesnymi technologiami w trosce o zdrową i piękną skórę. Dobieramy terapię tak, aby jak najbardziej zadziałać na problem i doprowadzić skórę do jak najlepszej kondycji. Wiele naszych zabiegów działa także profilaktycznie, aby w przyszłości wyglądać młodziej niż będzie na to wskazywał wiek. Dobre samopoczucie oraz atrakcyjny wygląd nie powinny mieć ograniczeń wiekowych. Ważne jednak jest, aby nie gonić za nierealnymi obrazkami idealnych twarzy bez żadnych niedoskonałości.

Rewitalizacja skóry - Strzegom

W swoim portfolio zabiegowym używamy całkowicie bezpiecznych praktyk oraz nowych technologii popularnych i stosowanych na całym świecie. W naszej ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne zabiegi anti-aging jak wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust kwasem hialuronowym, wolumetria czy zabiegi z zastosowaniem botoksu, jak i zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, które służą do regeneracji i rewitalizacji skóry, a także zabiegi wykorzystujące nowoczesny sprzęt i technologię, jak np. laseroterapia, zabiegi z kwasem polimlekowym czy nici liftingujące haczykowe 4D. Osoby zainteresowanie zabiegami z zakresu medycyna estetyczna w Strzegomiu bądź okolicach mogą skorzystać z oferty naszego gabinetu. W celu umówienia wizyty bądź uzyskania informacji wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl