POWIĘKSZANIE UST WAŁBRZYCH

W ofercie naszej kliniki medycyny estetycznej i laseroterapii w Wałbrzychu – Prestige Clinic – znajdują się różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest zabieg, który powszechnie nazywa się powiększaniem oraz modelowaniem ust. Zabieg ten wykonuje lekarz, stosując metodę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Każda z dostępnych metod na powiększanie ust polega na iniekcji do warg określonych substancji (czystego kwasu hialuronowego), w celu wypełnienia oraz zwiększenia objętości czerwieni wargowej.

Powiększanie ust – informacje

Metoda przeprowadzania zabiegu, substancja wypełniająca, dawka oraz zakres iniekcji są omawiane indywidualnie z każda pacjentką i każdym pacjentem podczas konsultacji medycznej – na pierwszej wizycie w naszej Klinice.

Nie przeprowadza się zabiegu w sytuacji, w której pacjent cierpi na alergię na jakąkolwiek z substancji składowych preparatu podawanego podczas zabiegu. Przeciwwskazaniem są także nawracające stany zapalne skóry, infekcje wirusowe i bakteryjne, a także choroby takie, jak cukrzyca czy epilepsja. Powiększania ust nie wykonuje się też w przypadku skłonności do bliznowacenia, zaburzenia krzepliwości krwi, jak również w okresie ciąży i karmienia piersią.

Powiększanie ust – kiedy wykonuje się zabieg?

Na powiększanie ust decydują się pacjentki oraz pacjenci, którzy posiadają wargi wąskie, płaskie lub o niewielkiej objętości. Zabieg ten wykonuje się też w przypadkach widocznych dysproporcji czy asymetrii warg. Zabieg powiększenia ust wykonuje się też w przypadkach, w których wargi nie są nawilżone i mają skłonność do pękania.

Metody powiększania ust w Prestige Clinic

Zabieg powiększenia i modelowania ust w Prestige Clinic w Wałbrzychu wykonujemy przede wszystkim z zastosowaniem kwasu hialuronowego stosując metodę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Przebieg zabiegu modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy, który jest wykorzystywany do modelowania czerwieni wargowej, ma postać elastycznego żelu. Podaje się go do skóry właściwej, czyli warstwy środkowej znajdującej się między naskórkiem i tkanką podskórną. Wstrzykuje się go w miejsce docelowe, tzn. w określone punkty wokół warg lub na czerwieni wargowej – w wardze górnej lub dolnej.

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
biuro@prestige-swidnica.pl