KOSMETOLOGIA

PEELINGI MEDYCZNE
W Prestige Clinic Świdnica dysponujemy szeroką gamą peelingów medycznych, dostosowanych do pory roku oraz typu skóry- dlatego możemy bezpiecznie wykonywać zabiegi przez cały rok:
 • PEELING TCA CROSS
 • PEELING PQ AGE EVOLUTION
 • PEELING V-CARBON PEEL
 • PEELING ÜBER PEEL PRO
 
PRZYSPIESZENIE ODNOWY KOMÓRKOWEJ

Peeling medyczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej. Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

ZALETY
 • Może być wykonywany (po dobraniu odpowiedniego peelingu) w dowolnej porze roku
 • Na wszystkich rodzajach skóry i na dowolnej partii ciała
 • Jest szybki i bezbolesny
 • Daje natychmiastowe efekty: skóra ma zdrowszy wygląd, jest rozświetlona, nawilżona i napięta
WSKAZANIA
 • Starzenie skóry twarzy spowodowane ekspozycją na słońce (fotostarzenie)
 • Cienkie zmarszczki i zmarszczki mimiczne
 • Plamy pigmentacyjne (przebarwienia starcze, melasma, piegi)
 • Zmiany skórne (trądzik, keratoza, suchość)
 • Wiotkość skóry
 • Rozstępy
 • Blizny
 • Rozszerzone pory
DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ PEELINGI MEDYCZNE
 • Doskonale regulują procesy odnowy skóry
 • Odświeżają skórę poprzez złuszczanie
 • Oczyszczają pory
 • Nie wymagają żadnej rekonwalescencji

Dobór peelingu zależy w dużej mierze od fototypu skóry, jak również od innych czynników, takich jak przygotowanie skóry, ekspozycja na słońce oraz oczekiwania pacjenta. Najlepszymi kandydatami do przeprowadzenia zabiegu są osoby o białej skórze, blond włosach i jasnych oczach (niskie fototypy), ze względu na najmniejsze ryzyko wystąpienia hiperpigmentacji.

ZABIEGI PROFESJONALNE ZO SKIN HEALTH

ZO SKIN Health to kompleksowa pielęgnacja skóry oraz profesjonalne zabiegi specjalistyczne. Marka została stworzona przez dermatologa i badacza Dr Zeina Obagi, niekwestionowany autorytet w dziedzinie odmładzania i pielęgnacji skóry, a zarazem pioniera w zakresie wdrażania zaawansowanych rozwiązań. Marka ZO SKIN Health opracowała szeroką gamę systemów przenikania przezskórnego, dzięki którym udało się maksymalnie zwiększyć skuteczność działania preparatów. Ich zasada opiera się na aktywności retinolu (witaminy A), który jako jeden z niewielu składników biologicznie czynnych ma udowodnione i potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi działanie anti-aging. Kompozycja składników aktywnych w połączeniu ze wspomnianą witaminą A, stanowi niezwykłą skuteczność i unikalność działania preparatów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające skóry.

Filozofia marki ZO Skin Health opiera się na pięciu podstawowych elementach pielęgnacji:

 • Oczyszczaniu.
 • Peelingowaniu.
 • Usuwaniu sebum.
 • Odbudowie bariery skórno-naskórkowej.
 • Skutecznej ochronie przeciwsłonecznej.

W Prestige Clinic w Świdnicy marka ZO SKIN Health daje możliwość stworzenia indywidualnych protokołów pielęgnacyjnych lub skorzystania z kompleksowych zestawów skomponowanych przez profesjonalistów. Dzięki systemowemu podejściu do pielęgnacji oraz składnikom najwyższej jakości ZO SKIN Health może pochwalić się skutecznością potwierdzoną badaniami klinicznymi, a przede wszystkim rzeszą zadowolonych pacjentów. ZO SKIN Health to przede wszystkim wydajność i najwyższa jakość!

RYTUAŁY PIEKNA VAGHEGGI
W Prestige Clinic w Świdnicy zabiegi kosmetyczne VAGHEGGI wykonywane są fitokosmetykami, które wytwarzane są w 100 % we Włoszech oraz pakowane w ekologiczny papier i pojemniki, które nie uwalniają ftalanów. Zabiegi VAGHEGGI – Naturalna pielęgnacja Twojej skóry!

Vagheggi to firma wierna swojej wizji piękna i misji tworzenia fitokosmetyków, działająca od 40 lat na rynku. Doskonała jakość unikalnych kosmetyków, która nie daje się ująć w standardowych kategoriach, a także rytuały „szyte na miarę” – to cechy charakterystyczne marki Vagheggi. Laboratoria firmy specjalizują się w doborze substancji pochodzenia roślinnego, pod kątem efektów pielęgnacyjnych dopasowanych do różnorodnych problemów skórnych. Strategia ta pozwala na tworzenie fitokosmetyków o maksymalnej skuteczności, które przywracają skórze idealny komfort i dostarczają spersonalizowane wrażenia zmysłowe.

Każdy rytuał piękna Vagheggi to unikalne doznanie zapachowe, wprawiające w doskonałe samopoczucie. Protokoły zabiegowe dedykowane profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej tworzone są na podstawie zaawansowanych badań skuteczności pod nadzorem dermatologicznym i mikrobiologicznym. Rytuały piękna z użyciem fitokosmetyków Vagheggi odpowiednio dobranych specjalnie do potrzeb skóry przyniosą jej ukojenie, a przy tym dostarczą niezapomnianych wrażeń, które pobudzą zmysły i zapewnią wyjątkowe odprężenie.

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS®

W Prestige Clinic Świdnica infuzja tlenowa to nowoczesna, niein­wazyjna ale dość skuteczna metoda odmładza­nia i regeneracji skóry. Zabieg wykonywany jest przy pomocy spec­jal­isty­cznej aparatury, wyko­rzys­tu­jącej jednocześnie dwie tech­nolo­gie: ter­apię czystym tlenem i wprowadzanie sub­stancji aktywnych głęboko w skórę. 

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum. W naszym gabinecie odpowiedni wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Dostępna szeroka gama produktów BE CEUTICALS w Prestige Clinic Świdnica zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy skóry może sprawić, że zabieg infuzji tlenowej spełni wymagania każdego rodzaju skóry i pozwoli uzyskać natychmiastowe efekty.

Zabieg infuzji tlenowej z uwagi na swoje szybkie działanie stał się bardzo popularny wśród gwiazd i celebrytów światowego formatu. Jest to jeden z wielu zabiegów tzw. „bankietowych” wchodzący w ofertę naszego gabinetu. Jest całkowicie bezpieczny i ze względu na wykonywanie metodą bezdotykową pozwala zachować wysoką higienę.

OCZYSZCZANIE WODOROWE OMEGA HYDRO PEEL II

Oczyszczanie wodorowe zmniejsza nadmiar wolnych rodników, ponieważ ich zbyt duża ilość stanowi powód przedwczesnego starzenia się skóry. W Prestige Clinic Świdnica oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem bezpiecznym, oczyszczającym, nawilżającym i opartym na najnowszych technologiach. Umożliwia również zmniejszenie obrzęków i może poprawić napięcie skóry, która po zabiegu staje się nie tylko oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona. Dokładne oczyszczenie zawsze jest podstawą zabiegów pielęgnacyjnych, nieodzownym wstępem do dalszych dobroczynnych działań dla urody w naszym gabinecie. Zabieg ten także zaliczamy do grona zabiegów tzw. „bankietowych”.

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż jest ważną składową większości zabiegów pielęgnacyjnych. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów relaksacyjnych. Techniki masażu w Prestige Clinic Świdnica różnią się w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, a także od oczekiwań pacjenta. Masaż potrafi dobroczynnie wpływać na skórę ponieważ pozwala zwiększyć tkankowy przepływ krwi, a co za tym idzie ułatwia transport substancji odżywczych i tlenu. W efekcie skóra poprawia swoje napięcie, wygładza się i nabiera kolorytu. Dodatkowymi zaletami masażu są działania lecznicze. Poprzez zmniejszenie napięcia mięśni można złagodzić bóle głowy, karku i innych obszarów poddanych masażowi.

CENNIK

PEELINGI MEDYCZNE

PEELING PQ AGE EVOLUTION

PEELING V CARBON PEEL

PEELING RETIBOOSTER

PEELING ÜBER PEEL PRO

PEELING TCA CROSS

COSMELAN

400 zł

400 zł

400 zł

450 zł

450 zł

1800 zł

PROFESJONALNE ZABIEGI ZO SKIN HEALTH

STIMULATOR PEEL

ANTI-AGING TREATMENT

REDNESS TREATMENT

ULTRA HYDRATION TREATMENT

SKIN BRIGHTENING TREATMENT

ACNE+OIL CONTROL TREATMENT

INVISAPEEL RESURFACING

300 zł

350 zł

350 zł

300 zł

350 zł

300 zł

350 zł

ZABIEGI VAGHEGGI

RYTUAŁ PIĘKNA PRIMISSIMA

RYTUAŁ PIĘKNA REHYDRA H2O

RYTUAŁ PIĘKNA BALANCE TIME

RYTUAŁ PIĘKNA INTENSE

RYTUAŁ PIĘKNA EMOZIONI PLUS

RYTUAŁ PIĘKNA BALANCE + PRIMISSIMA

RYTUAŁ PIĘKNA REHYDRA + PRIMISSIMA

200 zł

170 zł

170 zł

210 zł

260 zł

260 zł

260 zł

OCZYSZCZANIE WODOROWE OMEGA HYDRO PEEL II

(TWARZ + SZYJA + DEKOLT)

300 zł

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS®

TWARZ

TWARZ + SZYJA

TWARZ + SZYJA + DEKOLT

270 zł

300 zł

330 zł

MASAŻ

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA 50 min

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA 50 min

MASAŻ CZĘŚCIOWY (twarz + szyja + dekolt) 30min

MASAŻ CZĘŚCIOWY (plecy) 30min

160 zł

140 zł

70 zł

90 zł

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl