DEPILACJA LASEROWA DZIERŻONIÓW

W ofercie Prestige Clinic znajdują się różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest zabieg depilacji laserowej. Zabieg ten wykonuje specjalista stosując technologię laserową Primelase Excellence. Osoby zainteresowane zabiegiem depilacja laserowa w Dzierżoniowie i okolicach mogą skorzystać z oferty Prestige Clinic.

Depilacja laserowa – Dzierżoniów. Na czym polega ?

Zabieg depilacji laserowej wykonujemy przy pomocy lasera diodowego, czyli wiązki światła. Laser w sposób kontrolowany wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa oraz jego korzenie w mieszku włosowym. Wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Laser posiada funkcję chłodzenia CrystalFreeze (+ 5°C) pracującą w dwóch trybach: statycznym (1-3 HZ) I dynamicznym (5-10 HZ).

Depilacja laserowa – Dzierżoniów. Oferta Prestige Clinic

W gabinecie Prestige Clinic w Świdnicy wykonujemy zabiegi depilacji laserowej przy pomocy lasera Primelase Excellence. Laser ten umożliwia usuwanie owłosienia bez względu na karnację i kolor włosa przez cały rok, zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Podczas zabiegu depilacji laserowej ogrzaniu ulega tylko włos, reszta skóry nie podlega działaniu wiązki światła. Dzięki zastosowaniu tej technologii odczucie dyskomfortu zmniejszone jest do minimum.

Depilacja laserowa – Dzierżoniów. Przeciwwskazania do zabiegu

 • Świeża opalenizna.
 • Ciąża, karmienie piersią.
 • Leki fotouczulające – np. retinoidy doustne, tetracykliny oraz niektóre zioła fotouczulające.
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.
 • Łuszczyca, bielactwo.
 • Cukrzyca.
 • Aktywne infekcje skórne, opryszczka.
 • Implanty elektroniczne, rozrusznik serca.
 • Świeże zabiegi chirurgiczne.
 • Epilepsja.
 • Nowotwory – po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Depilacja laserowa – Dzierżoniów. Przygotowanie do zabiegu

Dzień przed każdym zabiegiem depilacji laserowej należy dokładnie ogolić owłosienie z obszaru, który będzie poddawany zabiegowi przy pomocy maszynki do golenia. Nie należy stosować kremów do depilacji, wosków, peelingów. Skóra powinna być sucha, czysta, pozbawiona kremów, balsamów, samoopalaczy.

Technologia stosowana podczas zabiegu depilacji laserowej oddziałuje wyłącznie na włosy w fazie anagenu (wzrostu), ponieważ jedynie wtedy impuls wytwarzany przez laser jest w stanie przenieść energię do cebulki i mieszka włosowego. Dlatego dla uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej 4-8 zabiegów w odstępach ok. 1-2 miesięcy, w zależności od okolicy poddawanej zabiegowi. Wiąże się to z tym, że na różnych częściach ciała fazy wzrostu włosa trwają przez inny okres.

Gabinety Prestige Clinic zlokalizowane są w Świdnicy. Osoby zainteresowane zabiegiem depilacja laserowa w Dzierżoniowie i okolicach w celu umówienia wizyty bądź uzyskaniu dodatkowych informacji mogą skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl