DEPILACJA LASEROWA ŚWIDNICA – 100% BEZBOLEŚNIE

W gabinecie medycyny estetycznej Prestige Clinic wykonujemy różnorodne zabiegi, których celem jest poprawa wyglądu i kondycji skóry, a co za tym idzie – samopoczucia pacjentów. Jedną z realizowanych przez nas procedur jest depilacja laserowa. Świdnica to miasto, w którym zlokalizowany jest nasz gabinet. W gabinecie przy ul. Komunardów 5 wykonujemy depilację oraz inne procedury z zakresu medycyny estetycznej.

Depilacja laserowa – Świdnica. Na czym polega?

Usuwanie zbędnego owłosienia w przygotowanych do tego celu gabinetach jest popularne zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. W tym celu przeprowadza się zabieg depilacji laserowej. Przy pomocy lasera, czyli wiązki światła, usuwa się niepożądane przez pacjenta owłosienie. Dzieje się tak, ponieważ laser wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa oraz jego korzenie. W miejscu, w którym dochodzi do wzrostu włosa, czyli w mieszku włosowym, laser w sposób kontrolowany uszkadza melaninę, czyli materię o ciemniejszej barwie. Podczas procesu depilacji laserowej ogrzaniu ulega tylko włos, reszta skóry nie podlega działaniu wiązki światła.

Depilacja laserowa – Świdnica. Zabiegi Primelase Excellence

W gabinecie Prestige Clinic w Świdnicy wykonujemy procedurę depilacji laserowej przy pomocy lasera Primelase Excellence. Metoda ta umożliwia usuwanie owłosienia z obszarów, w których jest ono w opinii pacjenta zbędne lub niepożądane. Depilacja laserowa Primelase Excellence może być wykonywane przez cały rok, zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Technologia pozwala na wykonywanie depilacji bez względu na karnację. Zabiegowi poddać mogą się pacjenci o bardzo jasnym odcieniu skóry oraz osoby opalone. Zabiegi Primelase Excellence można stosować także u pacjentów o wszystkich kolorach owłosienia – blond, rudym czy bardzo ciemnym.

Wykonanie procedury depilacji laserowej z zastosowaniem wspomnianej technologii nie wiąże się z odczuwaniem bólu. Charakterystyczny dla niej jest także krótki czas trwania. Zazwyczaj procedurę przeprowadzić można w przeciągu od 10 do 30 minut. Dokładny czas trwania uzależniony jest od obszaru poddawanego depilacji. Efekty depilacji laserowej Primelase Excellence widoczne jest po pierwszej wizycie. W celu optymalnych skutków usuwania owłosienia zaleca się powtarzanie zabiegu co około 4-8 tygodni. Procedurę należy powtarzać od 4 do 8 razy, w zależności od obszaru depilacji, aby na trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa – Świdnica. Oferta Prestige Clinic

W naszym gabinecie wykonujemy zabieg depilacji laserowej kobiet i mężczyzn. Podejmujemy się usuwania owłosienia za pomocą lasera z twarzy, tułowia (w tym pleców, pach, ramion, brzucha) oraz nóg.

Wskazania

 • usuwanie owłosienia permanentne,
 • leczenie zapalenia mieszków włosowych.
 • Trądzik
 • Redukcja łagodnych przebarwień
 • Resurfacing
 • Zmiany naczyniowe
 • Grzybica

Przeciwwskazania

 • świeża opalenizna,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • leki fotouczulające – np. retinoidy doustne, tetracykliny oraz niektóre zioła fotouczulające,
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • łuszczyca, bielactwo,
 • cukrzyca,
 • aktywne infekcje skórne, opryszczka,
 • implanty elektroniczne, rozrusznik serca,
 • świeże zabiegi chirurgiczne,
 • epilepsja,
 • nowotwory – po konsultacji z lekarzem prowadzącym

Przed zabiegiem

Dzień przed każdym zabiegiem Laserem Primelase Excellence należy dokładnie ogolić owłosienie z wybranego obszaru przy pomocy maszynki do golenia. Nie należy stosować kremów do depilacji, wosków, peelingów. Skóra powinna być sucha, czysta, pozbawiona kremów, balsamów, samoopalaczy.

Cennik depilacji Primelase Excellence dostępny jest na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi, umówieniem wizyty bądź uzyskaniem dodatkowych informacji na temat charakteru zabiegu i ewentualnych przeciwwskazań mogą skontaktować się z gabinetem drogą telefoniczną lub mailową, a także osobiście w naszej siedzibie.

Ważne

Faza wzrostu włosa odgrywa kluczową rolę w przypadku zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania owłosienia z różnych partii ciała. Metody stosowane podczas tego typu procedur oddziałują wyłącznie na włosy w fazie anagenu (wzrostu), ponieważ jedynie wtedy impuls wytwarzany przez laser Primelase Excellence jest w stanie przenieść się do cebulki i mieszka włosowego. Dlatego dla uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej 4-6 zabiegów – zwykle zaleca się je w odstępach ok. 1-2 miesięcy, w zależności od obszaru. Na różnych częściach ciała fazy wzrostu włosa trwają bowiem przez inny okres.

Primelase Excellence

Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W. Urządzenie pozwala na użycie 4 rodzajów fal: aleksandrytowa (755 nm), diodowa (810 nm), blend (810+940+1060 nm) oraz yagowa (1064 nm), dzięki którym możliwe są złagodzenia różnych problemów skórnych, tj. grzybica paznokci, zmiany naczyniowe, przebarwienia, trądzik. Jednak to głowica diodowa 810 nm. posiada najwiekszą moc 4800 W.

Primelase Excelence jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Laser posiada funkcję chłodzenia CrystalFreeze (+ 5°C) pracującą w dwóch trybach: statycznym (1-3 HZ) I dynamicznym (5-10 HZ).

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl