MEDYCYNA ESTETYCZNA WAŁBRZYCH

Zatrzymać proces starzenia, wyglądać pięknie, atrakcyjnie i młodo – to główne zadanie i zalety zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych protokołów zabiegowych oraz nowoczesnego sprzętu ryzyko wystąpienia skutków niepożądanych jest zminimalizowane, a efekty mogą być widoczne już chwilę po zabiegu i mogą utrzymywać się przez długi czas. Nie da się zaprzeczyć, że niemożliwe jest zatrzymanie pewnych zmian w wyglądzie pojawiających się z wiekiem bez pomocy specjalistów z zakresu medycyna estetyczna. Wałbrzych może liczyć na wykwalifikowanych lekarzy, którzy wykonują zabiegi różnymi technikami w klinice w Świdnicy.

W Prestige Clinic oferujemy  pełen zakres zabiegów, których głównym celem są działania o charakterze profilaktycznym, mające hamować starzenie się skóry twarzy oraz działania rekonstrukcyjne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają charakter małoinwazyjny, jednak są zdecydowanie mocniej ingerujące w głębsze partie skóry i bardziej zaawansowane technologicznie niż działania kosmetologiczne.

Rewitalizacja skóry - Wałbrzych

Wiesz czym jest skuteczna rewitalizacja skóry i jak ją osiągnąć? W Prestige Clinic posiadamy oryginalne produkty, które zostały stworzone w celu długoterminowej poprawy jakości Twojej skóry. Preparaty te są dedykowane rewitalizacji skóry całego ciała szczególnie miejsc mających opinie „trudnych do poprawy”, takich jak skóra szyi i dekoltu, okolice ust i czerwieni wargowe, skóra wokół oczu oraz grzbiety dłoni. Osoby zainteresowanie zabiegami z zakresu medycyna estetyczna w Wałbrzychu bądź okolicach mogą skorzystać z oferty naszego gabinetu. W celu umówienia wizyty bądź uzyskania informacji wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
biuro@prestige-swidnica.pl