DEPILACJA LASEROWA WAŁBRZYCH

Pacjenci gabinetów medycyny estetycznej poszukują sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia w skuteczny i bezbolesny sposób. Osoby zainteresowane zabiegiem depilacja laserowa w Wałbrzychu i okolicach skorzystać mogą z oferty Prestige Clinic.

Depilacja laserowa – Wałbrzych. Na czym polega ?

Usuwanie zbędnego owłosienia w dzisiejszych czasach jest popularne zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Niepożądane przez pacjenta owłosienie usuwa się przy pomocy lasera diodowego, czyli wiązki światła. Laser w sposób kontrolowany uszkadza melaninę, czyli materię o ciemniejszej barwie w miejscu, w którym dochodzi do wzrostu włosa, czyli w mieszku włosowym. Laser wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa oraz jego korzenie. 

Depilacja laserowa – Wałbrzych. Oferta Prestige Clinic

W gabinecie Prestige Clinic w Świdnicy wykonujemy zabiegi depilacji laserowej przy pomocy lasera Primelase Excellence. Laser ten umożliwia usuwanie owłosienia z obszarów, w których jest ono w opinii pacjenta zbędne lub niepożądane. Depilacja laserowa Primelase Excellence może być wykonywane przez cały rok, zarówno w miesiącach letnich, jak i zimowych. Technologia działa bez względu na karnację i kolor włosa. 

Depilacja laserowa – Wałbrzych. Przeciwwskazania do zabiegu

 • Świeża opalenizna.
 • Ciąża, karmienie piersią.
 • Leki fotouczulające – np. retinoidy doustne, tetracykliny oraz niektóre zioła fotouczulające.
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.
 • Łuszczyca, bielactwo.
 • Cukrzyca.
 • Aktywne infekcje skórne, opryszczka.
 • Implanty elektroniczne, rozrusznik serca.
 • Świeże zabiegi chirurgiczne.
 • Epilepsja.
 • Nowotwory – po konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Depilacja laserowa – Wałbrzych. Przygotowanie do zabiegu

Dzień przed każdym zabiegiem depilacji laserowej należy dokładnie ogolić owłosienie z wybranego obszaru przy pomocy maszynki do golenia. Nie należy stosować kremów do depilacji, wosków, peelingów. Skóra powinna być sucha, czysta, pozbawiona kremów, balsamów, samoopalaczy.

Technologia stosowana podczas zabiegu depilacji laserowej oddziałuje wyłącznie na włosy w fazie anagenu (wzrostu), ponieważ jedynie wtedy impuls wytwarzany przez laser Primelase Excellence jest w stanie przenieść się do cebulki i mieszka włosowego. Dlatego dla uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie przynajmniej 4-8 zabiegów – zwykle zaleca się je w odstępach ok. 1-2 miesięcy, w zależności od obszaru. Na różnych częściach ciała fazy wzrostu włosa trwają bowiem przez inny okres.

Gabinety Prestige Clinic zlokalizowane są w Świdnicy. Osoby zainteresowane zabiegiem depilacja laserowa w Wałbrzychu i okolicach w celu umówienia wizyty bądź uzyskaniu dodatkowych informacji mogą skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo.

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl