INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® – ŚWIDNICA

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry substancje aktywne. Ampułki doskonałych szwajcarskich kosmeceutyków BE CEUTICALS® są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu. Serum, które zawiera m.in witaminę C oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty.

Szeroki wachlarz kosmeceutyków szwajcarskiej marki BE CEUTICALS® zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy skórne sprawia, że zabieg infuzji tlenowej może spełnić wymagania każdego rodzaju skóry. Zabieg umożliwia uzyskanie natychmiastowych efektów z zachowaniem bezpieczeństwa wykonania. Ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, idealnie sprawdza się również jako wsparcie kuracji dermatologicznych i innych protokołów zabiegowych (trądzik, trądzik różowaty, laseroterapia).

Składniki aktywne kosmeceutyków BE CEUTICALS®:

 • Kwas askorbinowy (wit.C)
 • Kwas hialuronowy
 • Kolagen
 • Ceramidy
 • Peptydy

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® – korzyści z zabiegu

 • Profilaktyka procesów starzenia, utraty nawilżenia i jędrności skóry
 • Działa wspomagająco w terapii trądziku
 • Poprawa stanu i kondycji skóry
 • Świeży, promienny wygląd skóry
 • Stymulacja procesów regeneracyjnych skóry
 • Zwiększenie odporności na działanie czynników zewnętrznych
 • Doskonały zabieg przed „wielkim wyjściem”

Po zabiegu z użyciem czystego tlenu skóra jest widocznie nawilżona i odżywiona, a także nabiera zdrowego i promiennego wyglądu. Tlen ma także właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, istotne przy podrażnieniach skóry, a co najważniejsze hamuje procesy starzenia się naszej skóry.

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® – przeciwwskazania do zabiegu
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Z zabiegu wyłączają tylko aktywne stany zapalne na skórze objętej zabiegiem oraz infekcje np. aktywna opryszczka.
INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS® – przebieg zabiegu

Zabieg zaczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia skóry. Zabieg wykorzystuje infuzję czyli wtłaczanie serum za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia je specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem czystym i odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej, dedykowanego cerze serum szwajcarskiej marki BE CEUTICALS®, które spełnia kluczową rolę dzięki swoim składnikom aktywnym. Zabieg wykończony zostaje nałożeniem maski oraz odpowiedniego dla cery kremu.

Dla uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów w zależności od stanu skóry. Ogólnie zaleca się wykonywanie 6 zabiegów co 7–10 dni. Dla podtrzymania efektu, zaleca się powtarzanie serii co ok. 6 miesięcy lub w zależności od potrzeb i stanu skóry co 28 dni. Zabieg polecany jest także jako pojedynczy zabieg „przed wielkim wyjściem” tzw. zabieg bankietowy. Osoby zainteresowanie zabiegiem infuzja tlenowa w Świdnicy bądź okolicach mogą skorzystać z oferty naszego gabinetu. W celu umówienia wizyty bądź uzyskania informacji wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub osobiście.

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl