POWIĘKSZANIE UST DZIERŻONIÓW

Medycyna estetyczna obejmuje wiele różnorodnych zabiegów, przeznaczonych na konkretne partie ciała. Dziedzina ta skupia się przede wszystkim na twarzy. W związku z tym, na przestrzeni lat, medycyna estetyczna opracowała szereg zabiegów, które wykonuje się na czerwień wargową. Jednym z nich jest powiększanie ust, które wykonujemy w Prestige Clinic w Dzierżoniowie. Proponujemy pacjentom i pacjentkom przede wszystkim modelowanie warg przy pomocy kwasu hialuronowego. Metodę tę stosuje się zarówno do wypełniania, jak i do modelowania kształtu czerwieni wargowej.

Kwas hialuronowy – co to jest?

Preparat, który stosujemy w Prestige Clinic w Dzierżoniowie do przeprowadzenia zabiegu powiększenia ust, jest organicznym związkiem chemicznym, który naturalnie występuje we wszystkich organizmach. Preparat ten, czyli kwas hialuronowy, stosowany jest w medycynie estetycznej jako alternatywna dla zabiegów chirurgicznych. Zazwyczaj używa się go na twarz, dłonie i owłosioną skórę głowy.

W ramach zabiegów na twarz, kwas hialuronowy stosuje się do korygowania asymetrii nosa, wypełnienia zmarszczek czy uwypuklenia kości policzkowych. Podczas zabiegu powiększania ust, kwas hialuronowy stosuje się do wypełnienia czerwieni wargowej w celu:

  • zwiększenia jej objętości,
  • skorygowania asymetrii w kształcie warg
  • zmniejszenia dysproporcji między górną i dolną wargą,
  • nawilżenia skóry.

Powiększanie ust w Prestige Clinic – przebieg zabiegu

Zabieg powiększenia ust z użyciem kwasu hialuronowego wykonuje się po wcześniejszej konsultacji medycznej i ustaleniu, czy nie występują jakieś przeciwwskazania – choroby, alergie, infekcje wirusowe bądź bakteryjne i inne okoliczności. Przeprowadza go lekarz.

Zabieg powiększania ust w Prestige Clinic w Dzierżoniowie rozpoczyna się od zaaplikowania znieczulenia na miejsce, w którym będzie przeprowadzana iniekcja. Zazwyczaj używa się do tego znieczulenia w postaci kremu bądź żelu. Istnieje także możliwość podania znieczulenia poprzez iniekcję. Następnie przystępuje się do zaaplikowania kwasu hialuronowego w ilości ustalonej podczas wcześniejszej konsultacji.

W trakcie zabiegu powiększania ust preparat wstrzykuje się w czerwień wargową bądź w okolice warg. Aplikuje się go w środkową warstwę skóry – skórę właściwą. Kwas hialuronowy wstrzykuje się za pomocą cieniutkiej igły. Po wprowadzeniu preparatu lekarz rozmasowuje miejsce, w którym został zaaplikowany kwas hialuronowy. Delikatne masaż ma na celu równomierne rozprowadzenie preparatu w czerwieni wargowej.

834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
biuro@prestige-swidnica.pl