POLINUKLEOTYDY – BIOREGENERACJA SKÓRY ŚWIDNICA

Polinukleotydy to nic innego, jak fragmenty kwasów RNA oraz DNA. Są naturalnym elementem ludzkiego organizmu, dlatego doskonale się z nim łączą. Dzięki temu zapewniają odmłodzenie skóry nie tylko na poziomie estetycznym – czego spektakularne efekty można zauważyć gołym okiem – ale działają pobudzająco na poziomie komórkowym, stymulując tkanki do zdrowej regeneracji. Polinukleotydy stymulują pracę komórek skóry. Mają zdolność do wiązania cząsteczek wody, dlatego skóra pacjenta po zabiegu zyska odpowiedni poziom nawilżenia. Pobudzenie kolagenu i elastyny sprawia, że tkanki organizmu rozpoczynają naturalny proces regeneracji. Działanie stymulatorów tkankowych nie polega więc na doraźnym wypełnieniu ubytków tkanek, a na dogłębnej rewitalizacji ich struktury. Takie działanie sprawia, że efekty działania polinukleotydów wyglądają bardzo naturalnie. Biostymulacja jest wskazana dla osób, które chcą uzyskać efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy, a także zmniejszyć widoczność zmarszczek i bruzd. Osoby zainteresowane zabiegiem Polinukleotydy w Świdnicy i okolicach skorzystać mogą z oferty Prestige Clinic.

POLINUKLEOTYDY – korzyści z zabiegu

Zgodnie z przeprowadzonymi dotychczas badaniami polinukleotydy wykazują się silnymi właściwościami reaktywującymi skórę. Są one o wiele silniejsze niż w przypadku innych podstawowych składników aktywnych skóry np. kwas hialuronowy. Polinukleotydy wpływają również na wyraźny wzrost i poprawę aktywności fibroblastów. Są to komórki odgrywające istotną rolę w trakcie procesu odbudowy składników skóry. Poza tym odpowiadają za zwalczanie produkowania wolnych rodników w organizmie i zatrzymują fotostarzenie się skóry. Pomagają także w walce z bliznami, wspierając proces regeneracji skóry po jej opalaniu. Innowacyjny produkt, który zawiera polinukleotydy, pobudza skórę do odbudowy, stymuluje proces wytwarzania elastyny i kolagenu. Zabieg preparatem zawierającym polinukleotydy przeprowadzany jest w celu biostymulacji i regeneracji skóry. Jest to zabieg doskonały zarówno dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku o trójkierunkowym mechanizmie działania:
 • Lifting już na poziomie komórkowym.
 • Nawilżenie.
 • Antyoksydacja.

POLINUKLEOTYDY – przeciwwskazania do zabiegu

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Aktywne, nieuregulowane choroby autoimmunologiczne.
 • Choroba nowotworowa.
 • Aktywne zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze skóry.
 • Tendencje do tworzenia blizn przerostowych, skłonność do keloidów.
 • Otwarte rany w obszarze zabiegowym.
 • Aktywne zmiany chorobowe skóry (np. łuszczyca, liszaj płaski, łojotokowe zapalenie skóry).
 • Alergia na produkty pochodzące z ryb.
Cała kuracja składa się zwykle z 2–5 sesji, które powtarza się co 2–4 tygodnie. Efekty zabiegu można zauważyć od razu po jego wykonaniu. Skóra zostanie dogłębnie zrewitalizowana, odżywiona i wygładzona. Zwiększy się jej jędrność i elastyczność. Zyska także lepszy koloryt i strukturę.
W celu umówienia zabiegu z użyciem Polinukleotydy w Prestige Clinic w Świdnicy lub uzyskania szczegółowych informacji na temat przebiegu procedury wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Decyzję o skierowaniu na zabieg podejmuje lekarz podczas konsultacji, po wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań.
834722_facebook_icon

Prestige Clinic
ul. Komunardów 5
58-100 Świdnica

Zadzwoń: +48 534 522 014
recepcja@prestige-swidnica.pl